6. nedelja med letom

Hvala župnijskim sodelavcem, pevcem, ministrantom, ključarjem, pa tudi gasilcem in vsem za vso pomoč in za vse darove, ki ste jih namenili obsmrti pok. župnika Milana Grdena.

7. dan za pok. župnika Milana bo v ponedeljek ob 18.30

V četrtek, 16.februarja, bo sveta maša, ki je bila namenjena za zdravje  g. župnika Milana Grdena – za njegov 70. rojstni dan, namenjena za njegovo dušo.

Sv maša, ki naj bi bila v sredo – za  je prestavljena na 27. februarja

V torek in četrtek zvečer pa je bila pomota – pri imenih za koga je sveta maša – Tako kot je napisano v oznanilih!

Od nedelje naprej bodo zaenkrat večerne svete maše v Št. Juriju ob 18.30 – iz Grosuplja ali s Police...

Relikvije svetega Leopolda Mandiča – bomo sprejeli v postnem času.

Župnijska karitas organizira tečaj nege bolnika na domu. Tečaj se bo začel  v ponedeljek, 13. marca.ob 17:30,  v župnijski dvorani. Več si lahko preberete v župnijskem listu. Zadaj na mizi so prijavnice za udeležbo na tečaju. Izpolnjeno prijavnico čim prej  vržete zadaj v nabiralnik Karitas, ali pa jo oddaste osebno v zakristiji.