1. POSTNA NEDELJA: 5. 3. 2017

Godovi: V torek godujeta Perpetua in Felicita, mučenki, v sredo Janez od Boga,

v četrtek Frančiška Rimska, v petek goduje 40 mučenikov iz Armenije,

v soboto Benedikt, škof, danes teden bo 2. postna nedelja.

Mašni nameni so objavljeni v župnijskem listu.

Križev pot je bo danes ob ob 14. uri.

V četrtek, 9.marca, bo ob 16:30 uri v veroučni sobi srečanje skupine Veseli Jurij, torej vseh starejših in mlajših, da bi "ustvarjali" lepe izdelke, se družili, krepili medsebojne vezi, obujali prijetne spomine. V tem času bomo izdelovali velikonočne butarice iz krep papirja, prav zanimivo bo, vabljeni!

V soboto bo srečanje članov ŽPS v Zavodu sv. Stanislava. Začetek bo ob 9h, zaključeka pa ob 13h.

Za nedeljo 12.marca 2017,  je  bil naš pokojni župnik, dogovorjen za srečanje Župnjiskih karitas celotne grosupeljske Dekanije. Srečanje se bo pričelo s Križevim potom ob 14:00 uri v župnijski cerkvi, ki ga bo vodil g. Imre Jerebic, generalni tajnik slovenske Karitas. Z našo udeležbo na križevem potu dokažimo, da krščansko življenje ni drugega kot hoja za Kristusom.

V nedeljo, 12. marca, bo popoldne tudi dekanijsko postno romanje k mučencem v Šmarjeto - v rojstno župnijo ene izmed petih »drinskih mučenk - s. Krizine Bojanc in v Mirno – na kraj smrti Lojzeta Grozdeta ter na Zaplaz, kjer je njegov zadnji grob. Odhod avtobusa bo ob 13.30 izpred šole Luisa Adamiča , na Tovarniški v Grosupljem. Kdor bi se udeležil tega romanja, naj se prijavi v do petka v zakristiji ali po telefonu.

Svete maše med tednom bodo ob 18.30!

Nedelja: 5. 3.     8.00 + Milan Grden, 30.dan

10.00 +Rozalija Jeršin
---------------------------------------------------------------

Ponedeljek, 6.3. +Alojz in Branko Dobnič

Torek, 7. 3.    +Ludvik Škrjanc, obl.

Sreda, 8.3.      + Herman Javornik, obl in Jože Virant

Četrtek, 9.3.   +Frančiška Kocjančič, obl.

---------------------------------------------------------------

Nedelja, 12. 3.             8.00 + Milan Grden in farani