nalagam novice...

Teden družine, 19. – 25. 3.:

Letos so v središče Tedna družine postavljeni moški.

V nedeljo, 19. marca, bo pri obeh mašah blagoslov mož.

Možje, vabljeni, da prevzamete pobudo in v tem tednu vi poskrbite za večerno molitev v družini .

--------------------------------------------------------- ikona  SV JOŽEF -----------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

V ponedeljek, 6. februarja 2017, je odšel h Gospodu   naš župnik, gospod Milan Grden,

duhovnik ljubljanske nadškofije in župnik v Št. Juriju.

Rojen je bil 16. februarja 1947 v Malih Češnjicah, župnija Šentvid pri Stični, mašniško posvečenje je prejel 29. junija 1973 v Ljubljani. Duhovniško službo je opravljal v župnijah Kočevje, Tržič, Jarše, Kranj - Zlato polje, Ljubljana - Fužine, Ljubljana - Zadobrova, Selca in  na koncu pri nas v Št. Juriju pri Grosupljem.

Pogreb je bil v ponedeljek, 8. februarja 2017 v Št. Juriju pri Grosupljem.

Rajnega duhovnika priporočamo v molitev.

"Gospod, daj mu večni pokoj. In večna luč naj mu sveti.

Naj počiva v miru. Amen."