Srečanje starejših

Vsako obdobje življenja lahko prinaša prijetne in neprijetne  dogodke ter občutke.  Tudi, ko se namnožijo leta, je lahko obdobje starosti lepo, če ga znamo prijetno zapolniti.   Druženje je ena izmed oblik, ko se povežemo z drugimi, ki imajo podobne tegobe in doživetja, ko obujamo spomine, ko morda skupaj zapojemo,  molimo, se nasmejimo pa tudi kaj lepega ustvarjamo s svojimi rokami.

Župnijska karitas Št. Jurij, zato  načrtuje razširiti svojo dejavnost  s posebnimi srečanji  starejših.

PRVO TAKŠNO SREČANJE BO  NA PRAZNIK BREZMADEŽNE, 8. DECEMBRA 2016, OB 16h, v ŽUPNIJSKI DVORANI, OZIROMA V ŽUPNIŠČU.

Na srečanju se boste lahko srečali  s svojimi kolegicami in kolegi , se pogovorili, obudili prijetne spomine pa tudi kaj  oblikovale božične – novoletne voščilnice. Z nami bo na srečanju gospa Marija iz Vira pri Domžalah, ki zna  oblikovati neverjetno lepe stvari. Ob pogledu na lepe izdelke, boste presenečeni.

Srečanje se bo pričelo ob 16h in se končalo ob času, da boste lahko šli k večerni sveti maši, če ne boste na praznik pri maši že dopoldne ob 8h.

Nikar ne mislite, češ ta srečanja so za druge. Ne mislite tako!    Ta srečanja so prav za Vas, zato radi pridite. Vas pričakujemo.

Člani Župnijske Karitas Št. Jurij

in  Milan Grden  župnik